Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Allegro

all.png

Facebook

fb.png

Twitter

tw.png

BON PREZENTOWY 1000 zł.

1000.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Producent: Nurkowy24.pl

Opis produktu BON PREZENTOWY 1000 zł.

 

BON PREZENTOWY Nurkowy24.pl to prezent nowej generacji: nowoczesny, nietuzinkowy, elegancki, zawsze trafiony, dający spektrum możliwości w wyborze odpowiednich prezentów.


(* do wykorzystania na dowolne zakupy w internetowym sklepie Nurkowy24.pl jak również w naszym sklepie stacjonarnym w okresie 3 miesiecy od chwili zakupu )


Zakup bonów prezentowych możliwy jest tylko przez sklep internetowy Nurkowy24.pl

 

 

Nie masz pomysłu na prezent? Nie martw się – my Cię uratujemy!

Nurkowy24.pl  postanowił Wam wyjść naprzeciw i stworzył specjalną ofertę bonów prezentowych dla ludzi z pasją.

Przeczytaj poniższy tekst, a dowiesz, że zakupem bonu prezentowego w Naszym sklepie zaskarbisz sobie gorące uczucie wdzięczności!

Jak wybrać prezent dla mężczyzny? czyli Poszukiwania zaginionej arki… :)


Nierozwiązywalny problem: Co kupić facetowi na prezent? To pytanie spędza sen z powiek milionom kobiet, którym przydarzyło się w życiu nieszczęście posiadać swojego faceta na własność. Powtarzający się wiecznie dylemat, że może to, a może tamto. Efekt jest najczęściej ten sam, facet z uśmiechem na twarzy odpowiada na prawie sakramentalne pytanie: - I jak? Podoba Ci się kochanie?? - przeciągłym: - Taaaaaaaaaaaaa!!! - lub też z dobrze zagranym entuzjazmem: - Oooooooooooooczywiście!!! - w myślach mówiąc zazwyczaj: - O ja pi……!!! Już nic bardziej durnego wymyśleć nie mogła!!!!


I tym o to sposobem my mężczyźni stajemy się kolekcjonerami nieużywanych: krawatów, koszul, perfum, pasków, skarpetek, swetrów, pulowerów, szalików, czapek, rękawiczek, nieprzeczytanych książek, nienoszonych breloczków, gadżetów,  pierdół i pierdółek,  które mają mieć NIBY zadanie bycia nie tylko UŻYTKOWYMI, ale również mają posiadać zabarwienie SENTYMENTALNE.

 

Dla mężczyzny nie ma nic gorszego jak dostać niechciany, nieodpowiedni, nieudany prezent, który dawany jest z wodospadem uczuć i który trzeba przyjąć z uśmiechem wspinając się na wyżyny intelektualno - aktorskie, aby zapewnić obdarowującą o swoim szczęściu i dozgonnej wdzięczności. Bleeeee!!!!

 

Dlatego faceci tak bardzo nie lubią niespodzianek. Niespodzianka, to z reguły nieprzemyślane przekonanie partnerki, że dana rzecz jest nam albo niezbędna, albo przynajmniej potrzebna, w najgorszym wypadku jest dla nas miła (rzecz, nie partnerka). I tu jest sedro porażki. Większości kobiet TYLKO SIĘ WYDAJE, że znają potrzeby mężczyzny, mimo, iż towarzyszy temu przekonanie, że są w tej sferze nieomylne. Niestety, ale to MY - FACECI zainfekowaliśmy kobiece umysły wirusem nieomylności bojąc się im powiedzieć prosto w oczy, że znowu obdarowały nas niechcianym szajsem. Ot po prostu mięczaki jesteśmy i tyle, i kroi nam się serce, gdy mamy powiedzieć, że w szafie jest już dwadzieścia krawatów, a zdążyliśmy założyć dopiero trzy, przez ostatnie trzy lata i ten 21-wszy, nie koniecznie musi być szczęśliwym "oczkiem".

 

No, ale niestety, nie każdy mężczyzna wie co chciałby dostać. Varium et mutabile semper femina - mawiał rzekomo Wergiliusz, ale chyba wypowiadając te słowa, nigdy nie zagłębił się tak naprawdę w naturę mężczyzny, bo nie ma na świecie istoty bardziej marudnej, wybrednej, niezadowolonej, i często niezdecydowanej do ostatniej chwili niż facet. Facet niby wie czego chce, ale zawsze szuka czegoś lepszego, przez co nigdy do końca nie jest zadowolony z tego co ma, więc jak tu takiemu kupić prezent? Kobieta COŚ dostaje i jest szczęśliwa. Facet coś dostaje, jest szczęśliwy, ale … no właśnie, zawsze jest jakieś ale, którego głośno nie wypowie:… ale to mogłoby być zielone, a nie czerwone,… ale to mogło być mniejsze, … ale po co wydawać na to tyle pieniędzy, … ale takie tanie, pewnie szybko się zepsuje, … ale… ale.

 

I co zrobić z takimi, którzy nie wiedzą czego chcą? Recepta jest prosta. Po pierwsze prezent, który ma zadowolić mężczyznę musi być związany z jego zainteresowaniami!!! Musicie poświęcić sporo czasu i przeprowadzić odpowiedni wywiad, jeżeli nie chcecie zapytać wprost: - Co Ci kupić np. na gwiazdkę? Tylko pamiętajcie o jednym, aby sprawdzić, czy facet już nie ma tego czegoś, co chcecie mu kupić, a gdy już coś wybieracie na czym się kompletnie nie znacie, to zapytajcie o wybór eksperta przekazując mu maximum informacji, aby on mógł coś wam wybrać. Jeżeli i ta metoda zawiedzie z jakiś powodów to …

 

…przy wyborze prezentu dla swojego faceta kierujcie się następującymi zasadami:

 

  1. Facet musi mieć możliwość pochwalenia się swoim prezentem innym facetom. Jeżeli nie ma takiej możliwości, a swoją radość będzie musiał trawić w samotności, to nie będzie w 100% szczęśliwym.
  2. O tym prezencie musi mieć możliwość sobie pogadać z innymi. To mężczyznę nobilituje, a jednocześnie pozwala się pochwalić, jak bardzo ma inteligentną partnerkę, która go omawianym prezentem obdarowała.
  3. Prezent mam być rynkową nowością, która pozwoli zarówno się pochwalić, jak i o nim pogadać. Jeżeli nie jest nowością, to niech przynajmniej ma do tej pory niespotykaną funkcjonalność, którą można zainteresować innych.
  4. Prezent nie może być tani. Jeżeli, któryś z facetów wmawia Wam kochane kobiety, że jest przeszczęśliwy, że dostał np. pudełeczko własnej roboty na zdjęcia, to znaczy, że stara się być miły, albo jest pieprznięty.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Jeżeli będziecie stosować się do powyższych porad to gwarantujemy, że każdy prezent, jaki zafundujecie swojemu facetowi zostanie przyjęty z nieudawaną radością, a słowa, które wówczas usłyszycie nie będą kurtuazyjnym podziękowaniem, ale najszczęśliwszą i najprawdziwszą prawdą.

 

Jeżeli przeczytałaś powyższe zasady, a pasją Twojego mężczyzny jest NURKOWANIE,

tzn. że dobrze trafiłaś !!!

Bon prezentowy zakupiony w Naszym sklepie Nurkowy24.pl będzie strzałem w 10 !!!

 

My nie dyskryminujemy kobiet, lecz zdajemy sobie sprawę, że wszystko czego kobiety potrzebują, z pewnością już dawno posiadają, albo kupią sobie same przy najbliżej okazji. Jedyna rzecz jakiej zdobyć za pieniądze nie mogą to Twoja miłość, dobroć i wdzięczność za prezent trafnie kupiony Tobie.

To co kobieta pragnie otrzymać w prezencie, jest w rzeczywistości bezcenne :) !Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: